Najwyższej jakości sprzęt oraz zdobyte doświadczenie pozwalają nam wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie.

Koncerty


Firma ALT PRO zajmuje się realizacją nagłośnienia wszystkich rodzajów eventów. Posiadany przez nas sprzęt oraz zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Główny nacisk kładziemy na obsługę małych i średnich koncertów.

Za system frontowy podczas większości realizacji służy nam wyrównany liniowo zestaw NAW D181 Duke. Kompaktowe wymiary i niewielka waga pozytywnie wpływają na walory estetyczne całego wydarzenia. Mimo niewielkich rozmiarów jakość oraz poziom generowanego dźwięku nie ustępuje większym aplikacjom.

Pracujemy wyłącznie na sprzęcie uznanych producentów branży pro audio takich jak Shure, Sennheiser, Yamaha, Allen&Heath, JBL, NAW, Neutrik, klotz. Do swojej pracy podchodzimy z ogromną precyzją i profesjonalizmem gdyż nawet najwyższej klasy sprzęt jest bezużyteczny bez odpowiednio wyszkolonej obsługi bogatej w fachową wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata ciężkiej pracy.

Konferencje


Oferowane przez nas nagłośnienie doskonale spisuje się na wydarzeniach gdzie dyskrecja i walory estetyczne stawiane są na pierwszym miejscu. Niewielkich rozmiarów sprzęt nagłaśniający w połączeniu z wysokiej jakości mikrofonami bezprzewodowymi oraz zdalnie sterowanym mikserem cyfrowym pozwalają zredukować ilość potrzebnych przewodów do minimum. Takie rozwiązanie nie wymaga wyznaczonego miejsca dla obsługi technicznej które najczęściej znajduje się na środku nagłaśnianego audytorium.

Takie rozwiązania cieszą się ogromną popularnością wśród organizatorów konferencji w ostatnich latach i z powodzeniem zaspokajają wymagania nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

Sprzęt dla DJ-a


U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy wypożyczenie, transport i montaż wysokiej klasy sprzętu nagłośnieniowego dla dj-ów. Oprócz systemu liniowego do dyspozycji posiadamy również kilka zestawów dla publiczności nie większej niż 300 osób. Taki zestaw idealnie sprawdzi się na mniejszych wydarzeniach takich jak urodziny, wesela, spotkania integracyjne.

W połączeniu z dostępnym u nas sprzętem w postaci ekranów multimedialnych z powodzeniem udają się np. zabawy typu karaoke.