Odpowiednie oświetlenie nada niepowtarzalny charakter każdemu wydarzeniu.

Oświetlenie efektowe


Na doskonale przygotowany event składa się wiele czynników. Jednym z nich jest odpowiednio dopasowane oświetlenie które nada niepowtarzalny charakter waszemu wydarzeniu. Jednym z elementów oświetlenia są ruchome urządzenia inteligentne które pozwalają zapewnić niezwykłą dynamikę podczas wydarzenia. Zastosowanie tego typu urządzeń podnosi atrakcyjność każdego eventu i zapewnia widzowi niezapomniane doznania. Ponadto urządzenia te można wykorzystać do wyświetlania logotypów lub preferowanych wzorów.

Oświetlenie dekoracyjne


W ostatnich latach bardzo popularne stało się oświetlenie dekoracyjne w technologii LED. Dzięki temu mamy możliwość dowolnie zmienić wystrój wnętrza lub stworzyć odpowiedni klimat. Oświetlenie tego typu często wykorzystywane jest podczas bankietów, konferencji, prezentacji.

Oświetlenie żarowe


Podstawowym elementem oświetlenia jest białe oświetlenie żarowe. Urządzenia tego typu najczęściej znajdują swoje zastosowanie do zapewnienia odpowiedniej widoczności na scenie. To nie jedyna zaleta tych urządzeń. Odpowiednia temperatura barwowa światła jakie generują reflektory żarowe daje możliwość nagrania filmu w jakości Full HD na najwyższym poziomie.